Kontakt

menu open icon

Projektowanie maszyn i urządzeń

Kontakt

menu open icon
projektowanie maszyn i urządzeń

Projektowanie maszyn i urządzeń

automatyka

Automatyka przemysłowa

lean manufacturing

Lean Manufacturing

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

dział produkcyjny

Dział produkcyjny

Mechako produkuje maszyny i urządzenia spersonalizowane do Państwa potrzeb i wymagań produkcyjnych. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu i wdrażaniu urządzeń produkcyjnych.

projektowanie maszyn i urządzeńCiągle zmieniająca się sytuacja w przemyśle, rosnące wymagania jakościowe i wydajnościowe zobowiązują do wprowadzania nowych maszyn o najwyższym stopniu niezawodności. Od wielu lat tworzymy rozwiązania dla przemysłu lekkiego, przemysłu AGD, przemysłu energetycznego oraz automotive.

Specjalizujemy się w urządzeniach:

projektowanie maszyn i urządzeńProdukcyjnych – realizujących zadania w oparciu o najnowsze układy automatyki przemysłowej. Maszyny projektujemy w oparciu o przekazane wymagania oraz w konsultacji z Klientem. Pozwala to na stworzenie rozwiązań spełniających całkowicie oczekiwania najwyższych standardów jakościowych oraz wydajnościowych. Wszystkie maszyny posiadają układy sterowania zapewniające bezpieczeństwo pracy zgodnie z najnowszymi standardami i normami. Nasze wszystkie urządzenia są odpowiednio przygotowane do wprowadzenia na rynek Unii Europejskiej. Każda maszyna posiada oznakowanie CE oraz całą niezbędną dokumentację wymaganą prawem.

Najważniejsze grupy maszyn produkcyjnych w naszej ofercie:

Kontrola jakości – urządzenia przeznaczone do przeprowadzania kontroli, mają za zadanie zwiększenie przepustowości przez dział kontroli jakości oraz zwiększenie pewności wykrywania defektu poprzez precyzję i pewność pomiarów/testów. Kontrole takie realizujemy przy pomocy różnych technologii, w tym pomiaru stanu, pomiaru gabarytu a także najnowszych technologii wizyjnych, oraz kamer 3D.

Najważniejsze grupy urządzeń kontroli jakości w naszej ofercie:

Systemy monitoringu przemysłowego – systemy video, zainstalowane w trudno dostępnych miejscach maszyn, pomagają operatorowi w ocenie zaistniałej sytuacji czy ocenie przebiegu procesu bez konieczności przemieszczania się i wchodzenia w strefę potencjalnie niebezpieczną. Podgląd video na monitorach eliminuje także konieczność opuszczania stanowiska pracy, co znacząco zwiększa efektywność i bezpieczeństwo pracy. Systemy wdrażamy w oparciu o najnowsze rozwiązania wizyjne znanych firm. Wrażliwe elementy systemów takie jak: kamery o wysokich rozdzielczościach, monitory, zamykamy w specjalnie zaprojektowanych obudowach pyłoszczelnych lub wodoszczelnych aby wydłużyć ich żywotność.