Kontakt

menu open icon

Przemysłowe oświetlenie LED

Kontakt

menu open icon
projektowanie maszyn i urządzeń

Projektowanie maszyn i urządzeń

automatyka

Automatyka przemysłowa

lean manufacturing

Lean Manufacturing

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

przemysłowe oświetlenie LED

Przemysłowe oświetlenie LED

dział produkcyjny

Dział produkcyjny

Od 2017 roku Mechako posiada status autoryzowanego dystrybutora produktów firmy KWANGOKO, która jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się polskim producentem profesjonalnego oświetlenia LED.

przymyslowe oswietlenieStaliśmy się tym samym autoryzowanym dystrybutorem jednych z najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań tego typu na rynku. Nasza oferta obejmuje pomoc w doborze, wykonanie projektu oświetlenia, oraz dostawę precyzyjnie dobranego produktu do Państwa potrzeb. Oferowane produkty to najnowsze osiągnięcia w dziedzinie led’owych źródeł światła. Konstrukcje te znacząco przewyższają parametrami inne typowe rozwiązania dostępne na rynku. Przewagą proponowanych rozwiązań jest jakość generowanego światła oraz jakość opraw składanych w polskim zakładzie produkcyjnym. Lampy charakteryzują się dużą wydajnością świetlną w stosunku do zużywanej mocy, długą żywotnością oraz zachowaniem standardów ekologicznych w procesie wytwarzania. Nasze projekty potwierdzają generowanie oszczędności w zużyciu energii od 50% w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła.

Oszczędność uzyskuje się poprzez:

Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle, magazynach, zakładach usługowych i serwisowych, fermach oraz jako oświetlenie ulic, parkingów i zewnętrznych ciągów komunikacyjnych.

Lampy Kwangoko nadają się do pracy w warunkach temperatury w zakresie - 30 +45 st.C

Można je stosować w zakładach, gdzie podczas produkcji występuje mgła olejowa oraz uciążliwy pył przemysłowy.

Jak wymienić:

Udzielamy długich gwarancji niekonsumenckich.

Jak kupić:

Zakup:

Jest najtańszą formą finansowania, jednak wymaga od Ciebie nakładów inwestycyjnych równej wartości lamp i usłudze montażu.

Najem:

Opiera się na spłatach miesięcznych w formie czynszu. Zamiast płacić do zakładu energetycznego kwotę odpowiadającą kosztom stosowania starego oświetlenia, płacisz je do nas. Pamiętaj, że oprawy KWANGOKO generują oszczędności! Proponowany okres najmu to 5 lat.

Leasing:

Będzie wymagał wpłaty początkowej. Raty leasingowe są uiszczane w odstępach miesięcznych i podobnie jak przy najmie, dysponujesz kwotą, którą zamiast wpłacać do zakładu energetycznego, płacisz nam.

Proponowany okres leasingu to 4 lata.

W ujęciu kalkulacyjnym, bazującym na dotychczasowych doświadczeniach, można przyjąć, iż w okresie spłat najmu lub leasingu (ponoszenia kosztu zakupu lamp), Kupujący z tytułu zredukowania zużywanej energii od razu osiąga oszczędności na poziomie 20%.

Przykład

W zakładzie X do oświetlenia hali produkcyjnej H1 stosowano 36 lamp HPS 400W. Podczas projektowania rozsyłu światła na bazie lamp KWANGOKO wyliczono, że:

excel icon kalkulator moc czynna i bierna

Kalkulator moc czynna i bierna

pdf icon kwangoko folder TM-80

Kwangoko folder TM-80

pdf icon kwangoko folder TM-120

Kwangoko folder TM-120

pdf icon kwangoko oswietlenie symulacja

Kwangoko Oświetlenie Symulacja

Kliknij, aby pobrać